KURUMSAL

Lilyum SPA

Lilyum SPA

Neden LİLYUM SPA?

LİLYUM Spa: Mükemmel bir dinlenme ve yeniden enerji kazanma deneyimi için tercih edebileceğiniz, eşsiz bir atmosferde sizi şımartacak özel hizmetler sunan öncü bir spa merkezidir.

 • Uzman Terapistler

  Deneyimli ve alanında uzman terapistlerimiz, ihtiyaçlarınıza özel olarak tasarlanmış odalarda ve bakım seçenekleriyle size en kaliteli hizmeti sunar.
 • Benzersiz Deneyim

  Sizi rahatlatacak, stresi azaltacak ve zihninizi dinlendirecek özel masaj teknikleri, meditasyon ve yoga seansları gibi hizmetlerimizle unutulmaz bir spa deneyimi yaşatırız.
 • Huzurlu Atmosfer

  Modern ve huzurlu ortamımızda, sizi sıcak bir karşılama ve huzur veren ambiyansla karşılarız, böylece tamamen gevşeyip zihninizin ve bedeninizin yenilenmesine odaklanabilirsiniz.
 • Çift Odası

  Çift odalarımızda, sevdiğiniz ile birlikte spa deneyiminin keyfini çıkarabilirsiniz. (Hamam odası)

Lilyum Spa Masaj Merkezi masaj tutkunlarına eşsiz bir masaj spa deneyimi sunuyor.

Vücudunuzu ve ruhunuzu aynı anda bütünsel biçimde iyileştirecek olan özel terapilerin uygulandığı Lilyum Spa da zengin alternatifli bakım menüleri sizleri bekliyor.

Lilyum Spa değerli misafirlerine tüm masaj çeşitlerini lüks ve modern bir sunum anlayışıyla uzman terapistler eşliğinde sunmaktadır.

Hanımefendiler, beyefendiler, eşler, çiftler, hanım gruplara ve ağırlamak istediğiniz konuklarınıza muhteşem hamam, sauna, spa ve vücut bakımları; Doğal, sıcak atmosferi, odaların modern çizgisi ve kaliteli sunumuyla göze hitap eden Lilyum Spa’yı diğer spalardan ayıran en önemli yanı, organik trend ürünleriyle hizmet veriyor olmasıdır.

Ülkemizde son zamanlarda giderek daha da yaygınlaşan spa kültürü birçok kişinin olmazsa olmazlarından biri haline geldi.

Onlarca tesis ve otel bünyesinde yer alan ve her mevsim müşteriler için spa merkezlerinde uygulanıyor.

Bu sayede misafirler hem dinleniyor hem de yorgunluklarından arınıyorlar.

Sizde dinlenmek ve yorgunluğunuzdan arınmak istiyorsanız Lilyum Spa merkezini tercih etmelisiniz.